У Черкаській школі відкрили скеледром (фото)

22 лютого 2019, 14:23

Черкаська загальноосвітня школа № 25 отримала таку стіну за перемогу в історичному квесті, який відбувся на Покрову минулого року, а також за першість у конкурсі «Міс Всесвіт». 

Скеледром можна використовувати для міських та обласних і навіть всеукраїнських змагань, адже його висота чотири метри. Зараз зачіпки, по яких діти підніматимуться вгору, розташовані лише на висоті трьох метрів, адже цього досить для дитячих занять. Проте в разі проведення змагань додадуть зачіпок до стелі.

- Зараз скелелазіння у Черкасах набирає обертів, поки що цей спорт не такий популярний як футбол та баскетбол, але вже є чемпіони, — зауважив голова Черкаської федерації альпінізму та скелелазіння Вячеслав Полежайко. Також він додав, що це третя стіна, де можна займатися таким скелелазінням.

Скеледром побудували за підтримки депутата Черкаської міської ради Олександра Згіблова та власника IT-комапній "eKreative" Віктора Євпака. 

Депутат міської ради Олександр Згіблов зауважив, що таке обладнання повинно з'явитися в усіх школах міста. Тоді діти зможуть не лише займатися спортом, а й готуватися для змагань.

А Віктор Євпак закликав учнів займатися спортом змалку.

- Ви молоді й зараз думаєте про дозвілля та вибір майбутньої професії, можливо, хтось хоче стати «айтішніком», як я, але не робіть моїх помилок і займайтеся спортом змалку. Для успішності й заможності потрібно піклуватися про душу і тіло, тому використовуйте всі можливості й займайтеся альпінізмом, скелелазінням, — прокоментував Віктор Євпак.


Наприкінці презентації лідер зі скелелазіння у Черкасах, призер всеукраїнських чемпіонатів Єгор Ляхович та альпініст підкорювач «п’ятитисячників» Ростислав Гайдаш показали, як потрібно займатися на цій стінці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору