У черкаській маршрутці під час руху дитині обшпарило ноги (відео)

22 травня 2019, 12:37

Повна маршрутка гарячого пару та обпечені ноги дитини. Такі наслідки поїздки черкасців маршруткою №24. Напередодні просто під час руху затріщала труба в автобусі. Транспорт зупинили, пасажирів попросили на вихід. Через травматичні несправності маршрутного таксі нікого не карали, про це йдеться у сюжеті "Вікка". 

- Паніка просто. Люди по головах вибігали, - так коментував події того дня пасажир маршрутки. Він зафільмував наслідки інциденту й надіслав журналістам відео.

На кадрах видно заповнений паром транспорт. Поряд чекаю на допомогу дитина з матір'ю. Водій одразу потягнувся до цигарки. Закиди пасажирів про його провину в події відкидає. Мовляв, усе через стан маршрутки. Перевізник же нічого страшного в поломці маршрутки не бачить. Каже, усе вирішилося спокійно.

- Опік ніжки в дівчинки - там нічого страшного. Ми з батьками все вирішили, - каже перевізник Ігор Ганджа.

Не повідомив перевізник про надзвичайну ситуацію і профільний департамент. Там про подію дізналися з YouTube. Тоді ж і звернулися за коментарем до підприємця.

Проте нам перевізник у поломці звинувачує пасажирів.

- Поламали ногою, і от вода потекла, - каже перевізник.

Крім відзнятого відео, слова якого наполовину сповнені нецензурною лайкою, пасажирський гнів більш ніяк не виявлений. Водночас у профільному департаменті кажуть, навіть якби на перевізника написали скаргу за травматичну поїздку, його б не карали навіть словами.

Детальніше - у відео.

Читайте такожПовідомлення про замінування 32 об’єктів у Черкасах не підтвердилося.

Коментарі

Вгору