У Черкасах у центрі міста прощаються із 24-річним айдарівцем (фото, відео)

22 травня 2019, 12:43

У Черкасах у центрі міста прощаються із 24-річним айдарівцем (фото, відео)

Зараз на Соборній площі містяни прощаються із учасником АТО Олександром Колядою. Уродженець Черкас із позивним Лемур трагічно загинув у автокатастрофі в Харкові.

Хлопцеві було лише 24 роки. Пройшов Майдан, потім - пішов добровольцем на війну в складі батальйону «Айдар».  Під Мар'їнкою отримав важке осколкове поранення та контузію. Близько півтора роки зайняли лікування та реабілітація. Але мужнього воїна це не зламало. Навпаки, щойно випала можливість –  у складі 92-ої механізованої бригади повернувся захищати цілісність державних кордонів на Сході.

У Черкасах прощаються із 24-річним айдарівцем (фото, відео)

Однак жити Сашкові не судилося - всі плани і сподівання обірвала страшна автокатастрофа.

У Черкасах прощаються із 24-річним айдарівцем (фото, відео)

У нього лишились батьки та брат. Удовою залишилась дружина на 7-му місяці вагітності.

У Черкасах прощаються із 24-річним айдарівцем (фото, відео)

- Найважче прощатися з молодими. Ховати наших дітей - це найгірше, що може бути. Але Олександр був героєм. Він віддав молоді роки свого життя за те, щоб ми зараз стояли під мирним небом, - зазначив священик. - Дякуємо вам за такого сина, - додав він, звертаючись до рідних і близьких хлопця.

Олександр прожив лише 24 роки. Однак встиг запам'ятатися своїм мужнім, вольовим і сильним характером. Він завжди мріяв служити за контрактом. Однак спочатку йому судилося пройти Майдан, потім - фронт. Із щемом у серці згадують молодого бійця побратими. Пригадують, як після кожного поранення він попри все ставав на ноги і повертався до військової служби, до якої так прагнув.

- Нам тоді, у 2014-му, дуже подобалася пісня "Воїни світла". От Саша ним і був, воїном світла. Йому там сумно не буде, там багато наших, - додав перший командир Олександра, з яким він служив у "Айдарі". Бійці кажуть - служити з такими як Лемур - для них честь, і для них у лавах добровольців він залишиться назавжди.

Коментарі

Вгору