Повідомлення про замінування 32 об’єктів у Черкасах не підтвердилося

22 травня 2019, 10:00

Поліція завершила перевірку всіх об’єктів, про які йшла мова в повідомленні про «замінування» в місті Черкаси. Вибухових пристроїв не знайдено.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, вибухотехніки. В ході ретельного обстеження об’єктів та прилеглої території жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили. Відкрито кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального кодексу України.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області

Нагадаємо, вчора, 21 травня, близько 16.00 до управління поліції надійшло повідомлення про замінування 32 об'єктів з масовим перебуванням людей, серед яких: житлові будинки, школи, торгівельні центри і лікувальні заклади.

 

Коментарі

Олена сказав:

Виникає питання: скільки нам ще терпіти оцей терор? Купка виродків псує людям життя, не жаліючи ні стареньких, ні дітей…От дай їм 7 млн. біткоїнів! ЗА ЩО? Чого це держава повинна “фінансувати” злочинців?? Моя сусідка була на прийомі у травматолога (вона ледь пересувається), і коли надійшла погроза, так і не отримавши допомогу, змушена ледь повзти додому. Що трапилося із людьми? Чому вони стали такі жорстокі та ненаситні? Чому ці виродки вирішили, що ми-їх “заручники”? І Бога не бояться…

Тетяна сказав:

Я уже дважды попала под “эвакуацию” на протяжении недели. Такие угрозы заставляют людей нервничать и создают реальные проблемы. Неужели нет возможности “вычислить” этих гадов побыстрее???

Вгору