У бюджеті Черкас планують передбачити кошти на виплати в разі пошкодження осель містян через воєнні дії

25 січня 2024, 08:15

У Черкасах планують заздалегідь передбачити за рахунок коштів міського бюджету надання допомоги жителям міста, житло яких може бути пошкоджено внаслідок воєнних дій.

Внесення відповідних змін до міської соціальної програми «Турбота» на 2024-2028 роки підтримали на засіданні виконавчого комітету.

Йдеться про те, аби передбачити за рахунок коштів міського бюджету надавати одноразову грошову допомогу на соціально-побутові потреби (заміну пошкоджених вікон, балконних дверей, заміну скла) власникам житлових приміщень у Черкасах, пошкоджених внаслідок воєнних дій.

Розмір допомоги буде визначений на підставі акту обстеження. Одночасно пропонується затвердити вартість одного квадратного метра заміни вікон та заміни скла, для використання їх під час визначення розміру грошової допомоги на одне домогосподарство.

Порядок звернення за допомогою, її призначення та виплати мають затвердити окремим рішенням виконавчого комітету. Тепер цей пункт програми «Турбота» мають підтримати депутати на сесії міської ради.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору