У 95% звернень черкащани просять перевірити можливих неплатників податків

09 жовтня 2015, 06:33

1415711988_8932_08252ce-2

Право на звернення є одним з найважливіших прав громадян, яке спрямоване на їх конституційний захист та зміцнення законності і правопорядку. Цим правом активно користуються і черкасці.

Про це повідомляє Державна податкова інспекція у м. Черкасах.

 

За 9 місяців 2015 року до Державної податкової інспекції у м. Черкасах надійшло 147 індивідуальних (з них - 3 анонімних) і 6 колективних звернень громадян. 67 черкасців надали перевагу особистому спілкуванню з керівництвом та посадовими особами структурних підрозділів інспекції. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Він зазначив, що з 86 письмових звернень, у 95 % громадяни звертаються з питань провести перевірку діяльності суб’єктів господарювання як юридичних, так і фізичних осіб – підприємців, а також інформують про можливі ухилення від сплати податків. Всі звернення розглянуті своєчасно та в повному обсязі.

Громадянам слід пам’ятати, що, відповідно до ст.8 Закону України “Про звернення громадян”, не підлягають розгляду письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство. Також не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

Стосовно роз’яснень положень Закону України “Про звернення громадян” черкасці можуть звертатись за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд.235, каб. 336, тел. 35-33-37.

Коментарі

Вгору