На Чорнобаївщині в реконструкцію музею планують вкласти майже 130 тисяч

09 жовтня 2015, 07:06

на-гол-1

Літературно-меморіальний музей імені Михайла Старицького, що в селі Кліщинці на Чорнобаївщині, планують відновити до ювілейної дати письменника. Нагадаємо, 14 грудня цього року відзначатимуть 175-у річницю його народження, інформуєють у Черкаській ОДА.

Нині в приміщенні музею здійснюють ремонтні роботи, зокрема замінюють вікна, вже завершують реконструкцію даху.

– Із обласного бюджету на проведення цих робіт було виділено 129 тисяч гривень, – зазначив під час робочої наради в обласній державній адміністрації  заступник начальника управління культури ОДА Микола Суховий. – Окрім цього, частину коштів було виділено й з районного бюджету. Однак існує потреба в додаткових коштах для реекспозиції музею. Це питання планують винести на розгляд найближчої сесії обласної ради.

 

Наразі ж члени робочої групи ОДА з підготовки та відзначення ювілею готують проект реекспозиції та проектно-кошторисну документацію на здійснення робіт. Для цього попередньо представники групи відвідали музей в Кліщинцях з метою огляду експозиції. А найближчим часом планують зустрітися з працівниками Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України, які натомість готові безкоштовно надати необхідний тематичний матеріал для музею на Чорнобаївщині, зокрема: документи, світлини тощо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору