ЦВК зареєструвала ще двох Даценків на 197 окрузі

01 жовтня 2014, 14:21

822dfcb58010be20435d5000c014a0cb

Так, згідно постанови ЦВК № 1388 від 30 вересня на окрузі № 197 зареєстрували ще двох однофамільців народного депутата Леоніда Даценка (безпартійний), зокрема Даценка Івана Васильовича та Даценка Олега Васильовича. Також двійників зареєстровано на 199 та 200 округах.

На сайті ЦВК про двійників Даценка вказана наступна інформація, повідомляє ГМ ОПОРА.

Даценко Іван Васильович, народився 4 квiтня 1979 року в місті Фастів Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Даценко Олег Васильович, народився 6 березня 1978 року в місті Фастів Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, самовисування. 

Також згідно постанови № 1388, на окрузі № 199 зареєструвався двійник Валентина Нечипоренка –Нечипоренко Олександр Вікторович (народився 15 жовтня 1986 року в селі Соколівочка Тальнівського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Соколівочка Тальнівського району Черкаської області, судимість відсутня, самовисування).

Нагадаємо, що на окрузі № 200 зареєстровано двоє кандидатів з прізвищем Яценко. Крім цього, були спроби зареєструвати двох двійників народного депутата Віктора Тимошенка  на 198 окрузі та народного депутата Володимира Зубика на 195.

Виборча технологія так званих «двійників» не є новою, проте правових методів протидії їй немає, тому ЦВК повинна реєструвати усіх кандидатів, які подали усі необхідні документи. «Насамперед, технологію застосовують для неуважних виборців, бо попри те, що усі розуміють, що це двійники і ніякої активної кампанії вони не ведуть, тим не менш вони можуть забирати голоси у тих кандидатів, яким протиставляють цих двійників», – зазначає координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Черкаській області Захар Колісніченко.

Тому ОПОРА наголошує на тому, що виборцям потрібно уважно ознайомлюватись зі списком кандидатів на своєму окрузі.

Поділитись

Коментарі

Альоха сказав:

На сайті ЦВК немає ніякої інформції про двійників. Інформація на сайті ЦВК оновлена сьогодні.

Вгору