Уманський суддя пішов в АТО захищати Україну

01 жовтня 2014, 13:40

івановЗамість суддівської мантії — бронежилет, суддівського молотка — автомат Калашникова, а Кримінального Кодексу — закони війни та честь офіцера. Уманський суддя сьогодні захищає Україну у найгарячішій точці Сходу - під Донецьким аеропортом. У складі 5 окремого батальйону добровольчого українського корпусу «Правого Сектору» він служить разом з тими, хто учора стояв на Майдані, інформує Вечірня Умань.

У відпустку — в зону АТО. Анатолій Іванов, суддя Уманського міськрайонного суду, який ще торік оголосив війну корупційній системі у судах, сьогодні відстоює справедливість на Сході.

— Коли почалася перша хвиля мобілізації, він звернувся до військомату — розповідає Сергій Зозуля, товариш судді. - Проте там йому відмовили, бо він — суддя. Звільнятися Анатолію теж не можна — революція пройшла, але війна з корупцією в судовій системі продовжується. І на нього тиснуть. Тому Анатолій узяв відпустку і пішов. Придбали каску, бронежилет, обмундирування. Враховуючи військовий досвід Анатолія, постаралися, щоб потрапив у батальйон з бувалими бійцями. Так і втрапив до «Правого Сектору».

Нині Анатолій під Донецьким аеропортом. Там батальйон «Правого Сектору» допомагає в охороні — відбиває напади, приходить на підмогу. Зв‘язок дуже нерегулярний. Проте нестачу інформації поповнюють ЗМІ сепаратистів — вони вже обізвали охорону аеропорту «кіборгами» - за сміливість та непоступливість.

Довідка: З відкритих джерел відомо, що в зоні АТО сьогодні воюють лише три судді: з Умані, Звенигородки та Харкова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору