Центри зайнятості на Черкащині реорганізовують у філії

27 травня 2018, 16:01

Для оптимізації та підвищення ефективності діяльності Служба зайнятості розпочала процедуру реорганізації власних структурних підрозділів, повідомляє прес - служба Черкаського обласного центру зайнятості.

Зокрема, регіональна служба бере участь у впровадженні пілотного проекту щодо реорганізації базових центрів зайнятості. На цей час  Ватутінський міський, Драбівський, Катеринопільський, Кам´янський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський та Чорнобаївський районні центри зайнятості реорганізовано у відповідні філії та приєднані до Черкаського обласного центру зайнятості.

Найближчим часом проведення реорганізації заплановано у Городищенському, Жашківському, Лисянському, Монастирищенському, Христинівському, Чигиринському та Шполянському районних центрах зайнятості.

Реорганізація передбачає передачу адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що призведе до збільшення чисельності працівників, які надають послуги за рахунок зменшення адміністративно-господарського персоналу. У новоутворених філіях функції будуть розширені та спрямовані на посилення співпраці з клієнтами Служби. Водночас адміністративно-господарські функції, які раніше виконувалися на місцях, тепер будуть здійснюватися на обласному рівні.

Вгору