Вихованці Золотоніської музичної школи зібрали на її відновлення 10 тис. гривень

27 травня 2018, 14:43

У суботу на головній площі Золотоноші зібралися пошановувачі музики, аби насолодитися виступами учнів та вихованців Золотоніської дитячої музичної школи, розповідає zolo.gov.ua.

У концерті взяли  участь майже 400 учасників, було задіяно близько тридцяти інструментів, виконувалися твори, яким понад 300 років, звучали й сучасні мелодії.

Золотоніська дитяча музична школа існує вже 63 роки. За цей час з неї випустилось чимало талановитих музикантів, які і сьогодні є гордістю нашого міста. Це –  солісти національної опери,  керівники музичних закладів та різних творчих колективів,  викладачі музичного  училища та інші славетні діячі мистецтв.

За словами директора школи Ігоря Путинця, сьогодні у школі працюють фортепіанний, вокальний, теоретичний відділи, відділ народних інструментів, відділ мистецтва естради, класи духових та ударних інструментів, хореографії та образотворчого мистецтва

Свято тривало майже три години. Концертна програма складалася з п’ятдесяти номерів. Серед них вразив виступ хору, який є неодноразовим переможцем багатьох конкурсів.

Дивував професійний вокал юних солістів: Любові Поліс, Маріанни Снігир, Олексія Шаповала, Стєши Біліченко, Олександри  Кручанової, Ольги Різінченко, Каріни Єремченко. Представили на виступі і різні музичні інструменти: бандуру, баян, флейту, акордеон, скрипку, фортепіано, сопілку, навіть ксилофон зазвучав від вправної гри Дарини Бартукової.

Ансамблі інструментів змінювали хореографічні композиції, на зміну сучасним пісням звучала жива класична та народна музика.  Під час концерту глядачі зібрали на відновлення музичної школи понад 10 тис. гривень.

Вгору