“Це має бути не просто хороший хлопець”, – на посаду голови облради – один кандидат

29 жовтня 2019, 12:10

Сьогодні депутати Черкаської обласної ради обирають нового голову ради. Першим кандидатом на цю посаду став представник фракції ВО "Черкащани" Анатолій Підгорний.

Депутат Микола Булатецький у свою чергу заявив, що він не буде голосувати, за людину, про яку чув всього два рази в житті. Натомість він запропонував повернути на посаду голови облради позафракційну Валентину Коваленко, яка очолювала раду відразу після революції.

Натомість пані Коваленко свою кандидатуру зняла, вважаючи, що вже є певні домовленості між фракціями і висування її кандидатури немає сенсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Харош годувати дармоїдів”, – депутати не хочуть, щоб у нового голови облради було багато заступників

Сам Анатолій Підгорний зазначив, що таке рішення стало для нього несподіванкою і пообіцяв у свої роботі сприяти злагодженій роботі ради.

Депутат від "Свободи" Олександр Лошков, у свою чергу, заявив, що зараз спостерігається певна узурпація влади, коли на посади голови і заступників пропонують представників одних і тих же політичних сил. Відтак, "Свобода" не братиме участь у голосуванні.

Депутат Анатолій Яріш, який виступив після цього, зауважив, що особисто знає Анатолія Підгорного як хорошу людину, але час, коли на посади обирали "просто хороших людей", минув. Тому він хоче від кандидата конкретну програму дій.

- Це має бути не просто "хороший хлопець", а людина, яка має чіткий план дій, - додав він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору