“Харош годувати дармоїдів”, – депутати не хочуть, щоб у нового голови облради було багато заступників

29 жовтня 2019, 11:42

Враховуючи звернення депутатів Черкаської обласної ради, сьогодні було скликано позачергову сесію. Одним із головних питань та інтриг сесії є обрання нового голови обласної ради.

Нагадаємо, до цього обов'язки в.о. голови виконував перший заступник Валентин Тарасенко. Попереднього ж голову облради Олександра Вельбівця звільнили з посади у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Перед розглядом питання щодо обрання нового голови обласної ради депутати обговорили чисельність апарату ради.

Зокрема, депутат Анатолій Яріш висловив невдоволення тим, що майбутньому голові планують призначити 3-4 застпуники.

- Для чого така кількість, якщо з цим можуть справитися дві людини - глова і перший заступник? - зазначив обранець.

На його думку, наразі в області є багато питань, які потребують значного фінансування. В таких умовах витрачати значні кошти на утримання апарату недоцільно.

Думку Яріша підтримав й інший депутат Микола Булатецький. На його думку, є певні домовленості, в рамках яких просто хочуть працевлаштувати кількох людей. При цьому він заявив, що при обранні голови голосуватиме тільки за кандидата, який якось себе вже проявив, якого знають і поважають.

Думку про те, що часи, коли голова повинен мати кількох заступників - у минулому - підтримав і депутат Олександр Рибченко. Свою позицію він аргументував фразою "харош годувати дармоїдів" .

Дехто ж із обранців, навпаки, зауважив, що заступників можна обрати і більше, але при цьому вони мають чітко знати свої обов'язки і якісно їх виконувати.

Зрештою, народні обранці вирішили, що у новообраного голови Черкаської обласної ради буде двоє заступників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору