Це було показово, щоб всі боялися, – депутат про вбивство Бінусова

29 вересня 2017, 12:40

Депутат Черкаської міської ради Олексій Романов переконаний, що вбивство Михайла Бінсова – це спосіб залякати для всіх інших.

Про це він повідомив сьогодні під час спільної прес-конференції з міським головою Черкас.

- Це дійсно було показово. Вибрали найсильнішу ланку, того, хто дійсно міг очолити переформатування цієї міської ради. Бо мав відповідні знання і характер. Бінусова могли покалічити, залякати, залякати родичів, чи як Павлу Карасю потруїти собак. Але це було зроблено умисно і показово, щоб всі боялись, - сказав Олексій Романов.

Він також зазначив, що під час вирішення важливих питань на сесіях міськради, депутатам часто надходили пропозиції по тому, як їм голосувати.

- Тобто кожного з нас у критичний момент, коли було голосування, наприклад, по змінні секретаря міськради, могли вивезти, і нас ніколи і ніхто не побачив би, - говорить депутат.

Також він повідомив, що прощання з Михайлом Бінусовим відбудеться у неділю, 1 жовтня.

- Якщо громада в цю неділю, коли в останній шлях проводжатимуть Михайла Марковича, не вийде на центральну площу міста і не покаже свою позицію, що вони не бояться, тоді я вважатиму, що наше місто не матиме майбутнього, - додав Романов.

Нагадаємо, депутата міськради Михайла Бінусова вбили сьогодні вночі. Міський голова не вірить, що СБУ чи прокуратура зможе розслідувати цю справу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору