Це було показово, щоб всі боялися, – депутат про вбивство Бінусова

29 вересня 2017, 12:40

Депутат Черкаської міської ради Олексій Романов переконаний, що вбивство Михайла Бінсова – це спосіб залякати для всіх інших.

Про це він повідомив сьогодні під час спільної прес-конференції з міським головою Черкас.

- Це дійсно було показово. Вибрали найсильнішу ланку, того, хто дійсно міг очолити переформатування цієї міської ради. Бо мав відповідні знання і характер. Бінусова могли покалічити, залякати, залякати родичів, чи як Павлу Карасю потруїти собак. Але це було зроблено умисно і показово, щоб всі боялись, - сказав Олексій Романов.

Він також зазначив, що під час вирішення важливих питань на сесіях міськради, депутатам часто надходили пропозиції по тому, як їм голосувати.

- Тобто кожного з нас у критичний момент, коли було голосування, наприклад, по змінні секретаря міськради, могли вивезти, і нас ніколи і ніхто не побачив би, - говорить депутат.

Також він повідомив, що прощання з Михайлом Бінусовим відбудеться у неділю, 1 жовтня.

- Якщо громада в цю неділю, коли в останній шлях проводжатимуть Михайла Марковича, не вийде на центральну площу міста і не покаже свою позицію, що вони не бояться, тоді я вважатиму, що наше місто не матиме майбутнього, - додав Романов.

Нагадаємо, депутата міськради Михайла Бінусова вбили сьогодні вночі. Міський голова не вірить, що СБУ чи прокуратура зможе розслідувати цю справу.

Коментарі

Вгору