Бондаренко висловив припущення, кому Бінусов міг перейти дорогу

29 вересня 2017, 11:37

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні зранку скликав термінову прес-конференцію через вбивство депутата міської ради Михайла Бінусова. Очільник Черкас зазначив, що  не вірить у те, що СБУ чи прокуратура зможуть розслідувати це вбивство. Надії покладає на поліцію в особі начальника ГУ НП у Черкаській області Валерія Лютого.

Анатолій Бондаренко розповів про події, які передували вбивству.

- У першу чергу - це ліквідація тендерного комітету. Три дні Бінусов не міг потрапити до власного кабінету. Зухвало та цинічно попередній керівник Яценко, якийсь сьогодні перебуває на лікарняному, з угрупуванням, до якого входять Бородай, Радуцький, працювали у сфері ЖКГ по відмиванню коштів. Бінусову було поставлено завдання витягти на поверхню те, що там відбувалося, - повідомив Бондаренко. - На жаль, вірогідність розкриття злочину, дуже мала.

На підтвердження своїх слів Анатолій Бондаренко розповів, як йому самому погрожували.

- Перебуваючи в Києві, я заявив про можливий замах на вбивство міського голови. Після моєї заяви не було жодних слідчих дій. Я запропонував СБУ, щоб я виступив живою мішенню. Вони відмовилися, - розповів міський голова.- На сьогоднішній день я не бачу, що нинішні керівники СБУ та прокуратури спроможні розкрити це вбивство, бо, на мою думку, вони перебувають під впливом угрупування. Також я не бачу подальшого існування цієї ради, вона вичерпала себе: підкупи, шантаж, залякування, погрози працівникам виконкому.

Усі надії щодо розслідування справи  міський голова покладає на Валерія Лютого.

- Впевнений, що він не забруднений у цих питаннях, тому вимагаю від нього всебічного розслідування, - наголосив Бондаренко.

Також міський голова розповів, що коли повернувся додому,  в нього впала і розкололася ікона.

- А коли я сьогодні зранку прийшов на роботу, то перший документ який лежав -  був з підписом Бінусова, - на цих словах на очах міського голови з'явилися сльози.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору