Це буде сюрпризом для містян: у Черкасах вирішили долю головної ялинки-2021

09 грудня 2020, 12:45

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин у коментарі "Про все" повідомив, що головну новорічну ялинку в місті почнуть втановлювати вже 12 грудня.

За його славами, процес монтажу затягнеться на 2-3 дні.

- Відкриття, як такого, не буде. Плануємо 19 грудня увімкнути вогні на ялинці та інших новорічних локаціях міста, щоб створити святковий настірій. Проте заходів ніяких поки не планували , у зв'язку із пандемією коронавірусу, - відмітив Волошин.

Головна ялинка Черкас заввишки буде 18, 5 метрів. Також встановлять різоманітні новорічні інсталяції по різних мікрорайонах міста, проте заступник міського голови поки що вирішив залишити в секреті їх вигляд та розміщення. Проте пообіцяв, що це буде сюрпризом для містян.

У той же час Черкаська міська рада оголосила тендер на послули встановлення штучної новорічної ялинки та святкових інсталяцій до неї. Наразі триває збір пропозицій, сам же аукціон має відбутися 21 грудня.

Зазначимо, що нині, у зв'язку з пандемією коронавірусу та карантинними обмеженнями, в деяких містах України відмовляються від встановлення головної ялинки.

Нагадаємо, що  новорічної ялинка, яку торік міська влада взяла в оренду в одеського товариства, а цього року придбала за 2,3 млн грн, не відповідала вимогам тендерної документації.

Читайте також:“Бути чи не бути”: у Черкасах вирішують долю головної ялинки міста

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору