“Бути чи не бути”: у Черкасах вирішують долю головної ялинки міста

25 листопада 2020, 13:20

фото тематичне

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин у коментарі "Про все" повідомив, що головну новорічну ялинку в місті скоріше за все встановлювати будуть, зараз посадовці якраз вирішують ці питання.

Зазначимо, що нині, у зв'язку з пандемією коронавірусу та карантинними обмеженнями, в деяких містах України відмовляються від встановлення головної ялинки.

Водночас, таке рішення прийняли у сусідній Вінниці, де вирішили цього року обійтися без новорічної ялинки в центрі міста.

Водночас міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" зазначив, що нині ситуація по захворюваності на коронавірус досить тривожна: чи не щодня в Україні з’являються нові антирекорди.

- Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе та рідних на небезпеку підхопити вірус. Тому в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат, - написав мер Вінниці.

У Черкасах рішення про встановлення головної новорічної ялинки міста обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, що раніше депутати Черкаської міської ради ухвали рішення, згідно з яким гроші, передбачені на купівлю новорічної ялинки, виділять на боротьбу з коронавірусом в школах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору