Тридцять днів тривали як рік, – рідні жінки-правоохоронця не знали, що дочка поїхала в АТО

05 вересня 2015, 15:30

PM454image002

Вчора ввечері до Черкас повернувся зведений загін міліціонерів, бійці якого несли службу в Донецькій області на самому «передку», де окрім забезпечення охорони громадського порядку здійснювали охорону стратегічно важливої Вуглегірської ТЕС. Разом з бійцями до Черкас повернулася і перша жінка-правоохоронець, яка виконувала бойові завдання в складі зведеного загону.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Тетяна Дорошенко, експерт – криміналіст НДЕКЦ розповіла, що рішення відправитися в зону АТО прийняла особисто, хоча й добре розуміла всю небезпеку такої поїздки. Бажання внести частку своєї допомоги тим людям, що знаходяться у прифронтовій зоні, перебороло всі сумніви й страхи. Протягом тридцяти діб вона виконувала поставлені керівництвом зведеного загону службові завдання. Слідкувала не тільки за спокоєм та правопорядком серед населення, але й часто допомагала людям, що зверталися за допомогою.

PM993image001

Рідні Тетяни розповідають, що нічого не знали про її рішення. Дізналися, коли вона вже перебувала в зоні АТО. Тридцять діб для них тривали як рік, адже дуже хвилювалися за доньку. Батьки пишаються своєю дитиною, яка є справжньою захисницею Батьківщини.

Після урочистої частини Тетяна Дорошенко разом з рештою бійців зведеного загону відправилася на заслужений короткочасний відпочинок, після якого всі вони повернуться до виконання своїх функціональних обов’язків вже на Черкаській землі.

Поділитись

Коментарі

Вгору