У реконструкцію стадіону в Шполі планують вкласти понад мільйон гривень (відео)

05 вересня 2015, 15:24
Шпола-стадіон

Фото uk.wikipedia.org.

Шполянському стадіону «Колос» майже 50 років.  На стадіоні грають футбольні  команди вищої  та першої  ліги  області, дитячо-юнацькі  команди  місцевих  ДЮСШ. Стадіон часто приймає Всеукраїнські  та  обласні змагання  з  різних  видів  спорту, які вимагають сучасної спортивної інфраструктури. Але з моменту побудови  стадіону тут жодного разу не було проведено ремонтних робіт.                

- Ремонт не робився дуже давно, тому ми дуже раді, що нарешті розпочалися роботи. А ми чим зможемо – допоможемо, - говорить тренер чоловічої футбольної команди (м. Шпола) Оксана Хабатько.

Задоволений тим, що стадіон матиме нове обличчя, і тренер жіночої футбольної команди «Жайвір»  (м. Шпола) Віталій Гончаренко:

- Це відразу викличе інтерес у вболівальників, - переконаний Віталій.

Одним  із  основних  користувачів  стадіону  є  футбольна  команда  «ЛНЗ-Лебедин». Тому  не  дивно,  що ініціатором  реконструкції  виступив  спонсор  команди – Група  компаній  «ЛНЗ».

Проект реконструкції  стадіону, який вартуватиме більше мільйона гривень, передбачає значну роботу з реконструкції стадіону в кілька етапів.

- Одним із перших завдань, які ставимо перед собою, - облаштувати до кінця року покриття та автономний полив. Наступного року візьмемося за пластикові сидіння та накриття, - окреслює плани робіт директор ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко.

Спортивний  актив  Шполянщини,   у свою чергу, сподівається, що спонсори зроблять і легкоатлетичну доріжку, аби можна було проводити і сучасні легкоатлетичні змагання.

- За допомогою ЛНЗ зможемо залучити більше людей, які б займалися спортом саме на стадіоні, - переконаний  директор Шполянського стадіону Сергій Браславський.

Проте останнє слово в цьому питанні – за районною владою. Аби сесія Шполянської райради затвердила проект реконструкції стадіону, необхідно підготувати відповідні документи, які досі затримуються в органах виконавчої влади. Саме тому інвестор поки не може розпочати роботи.

- Ініціатива, з якою виступає ЛНЗ, дуже цікавить районну раду Шполянщини, - говорить голова Шполянської районної ради Іван Скорик. - Ми зацікавлені в тому, щоб на стадіоні був господар, який би утримував будівлі, ігрове поле і всі споруди, які там знаходяться. Тож сподіваюся, що всі зацікавлені сторони підготують документи, аби стадіон було реконструйовано.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору