Травневі свята – травневе сміття, – черкащани продовжують загижувати довкілля під час відпочинку (відео)

11 травня 2017, 08:49

Пляшки, рештки їжі, пластиковий посуд, пакети і недопалки – це опис середньостатитистичної зони відпочинку після пікніків черкащан, повідомляє "ЧСН".

Чимало черкасців не вважають за потрібне прибрати за собою сміття. Для таких порушників передбачений штраф у вигляді 1700 гривень, але порушників навіть і це не зупиняє. Для того щоб оштрафувати – потрібно зловити на гарячому. А ніхто і не ловить. Відтак, безкарність сприяє продукуванню стихійних смітників.

Черкащанка Тетяна переконана, що одна з причин таких вчинків містян – це недостатня кількість контейнерів для сміття у зонах відпочинку.

Натомість чиновники запевняють, - про це подбали. Дирекція парків у зонах відпочинку обласного центру встановила достатньо контейнерів.

Брак сміттєвих баків, чи брак людської совісті? На жаль, слова "пікнік" і "сміття" у Черкасах вже стали синонімами, а між тим – сезон відпочинку на природі ще тільки розпочався.

Коментарі

*** сказав:

нехай чиновники не брешуть, узбережжя Дніпра в Дахнівці без контейнерів. На травневі свята це було особливо наглядно, оскільки люди массово несли сміття до зупинки і лишали його там. Якщо вже прибрали сміття за собою, то при наявності контейнерів, кидали б в них, логічно.

Закривидорога сказав:

Українці найвільніша нація в світі! Смітять де хочуть, плюють, курять на зупинках, в людних місцях на базарах, з машин викидають сміття на узбіччя і т.д. Уборни – це взагалі наше надбання, особливо на трасах і вокзалах. Це наші традиційні цінності! Нікому не дамо їх знищити!

Вгору