Ткаченко поїде у Грузію, щоб вдосконалити роботу судової системи на Черкащині

23 липня 2014, 15:50

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко пропонує перейняти досвід Грузії у проведенні судової реформи та роботи судової гілки влади вцілому.

Таку пропозицію він висловив під час круглого столу на тему «Співпраця трьох гілок влади задля розбудови демократичного суспільства», інформує прес-служба облдержадміністрації.

Тема судової реформи в Україні сьогодні є актуальною та пов’язана з необхідністю зміни захисту прав і свобод громадян. Більшість людей вважає, що сьогодні права громадян України не є достатньою мірою захищені через недосконалу судову систему. Учасники круглого столу обговорювали шляхи вдосконалення роботи однієї з гілок влади.

– Не варто вивчати на пальцях роботу судів інших країн. Потрібно створити робочу групу зі складу представників органів місцевого самоврядування, суддів, громадськості і перейняти досвід у Грузії, яка для мене є прикладом у цьому питанні, – зауважив Юрій Ткаченко.

Крім того, обласний очільник визнав слушною пропозицію директора Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Василя Мойсієнко, розглянути можливість повернення до шкільної навчальної програми предмету Основи права, як обов’язкової дисципліни. Юрій Олегович зазначив, що нарікання на судову систему відбувається у тому числі через низьку правову культуру громадян. Люди не знають своїх прав, а відповідно і не знають як реагувати у тій чи іншій ситуації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору