По черкаських лікарнях тиняються бездомні собаки

23 липня 2014, 15:18

По території Черкаської обласної лікарні уже протягом кількох місяців бігають великі бродячі собаки, лякаючи пацієнтів і лікарів. Телефонуючи на черговий номер міськвиконкому, зарадити біді не вдалося: собаки, як бігали, так і бігають. У третій міській лікарні собаки ходять навіть по коридорах, а в першій міській лікарні ніхто вже й уваги не звертає на кота під палатою, інформує vechirka.net.

У департаменті охорони здоров’я Черкаської міської ради перенаправляють до департаменту житлово-комунального господарства, вважаючи проблему не своєю.

– Із бездомними собаками борються, але не в лікарнях і не лікарі, – відповідає директор Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики Черкаської міської ради Черкаської міської ради Олег Стадник. – Відловом собак і стерилізацією їх займається відповідна служба, підконтрольна департаменту житлово-комунального господарства. Ми ж займаємось тільки наслідками, контролюємо роботу травмпунктів, куди звертаються покусані черкащани. А щоб заявити про бездомних собак, слід телефонувати на 15-05.

В обласній лікарні від відповідальності не відмовляються, але стверджують: із собаками борються, однак це потрібного ефекту поки що не приносить.

– Безумовно ми звертаємося у відповідні служби міськвиконкому, бо й справді багато бездомних собак останнім часом розвелося. Працівники цих служб виїжджають до нас, однак собаки наче відчувають – розбігаються в ліс, то всіх і одразу їх відловити не вдається. Раніше з бездомними собаками боролися іншим шляхом – їх відстрілювали. Але зараз, коли їх ловлять, проблему вирішити важче, – говорить головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

Поділитись

Коментарі

Вгору