Черкаські ДАІшники поїхали охороняти схід

23 липня 2014, 17:16

Українські військові поволі звільняють захоплені терористами міста та села. Для забезпечення правопорядку на звільненій території направлені додаткові сили з числа працівників ДАІ.

На сході країни працівники ДАІ охороняють громадський порядок, надають допомогу у безперешкодному проїзду автомобілям оперативних та комунальних служб, рятувальників. Від цього залежить якнайскоріше відновлення нормальної життєдіяльності населених пунктів.

Крім виконання свої основної функції забезпечення безпеки дорожнього руху, вартові доріг несуть службу на блокпостах, допомагають біженцям, супроводжують колони з військовою технікою та разом із військовими, іншими підрозділами міліції та Національною гвардією України приймають участь у бойових операціях, - інформує прес-служба ДАІ в Черкаській області.

Наразі для відновлення зруйнованих бойовиками міст та сіл спрямовані зусилля великої кількості служб. З урахуванням складної ситуації, що склалася, керівництвом Департаменту ДАІ було прийнято рішення про відправлення додаткових нарядів ДАІ до зони проведення антитерористичної операції.

Минулого четверга на схід країни були відряджені 60 працівників Державтоінспекції з Вінницької, Миколаївської, Черкаської та Чернігівської області. У суботу до зони АТО відбули 40 працівників спеціального підрозділу ДПС особливого призначення. На цьому тижні боронити країну їдуть 60 працівників Державтоінспекції з Волині, Житомирщини, Прикарпаття та Тернопільщини.

«Ми подбали, щоб наші працівники були належним чином забезпечені спорядженням, засобами індивідуального захисту, продовольчим запасом», - наголошує начальник Державтоінспекції Анатолій Сіренко. Очільник ДАІ України, який сам два дні тому повернувся із зони бойових дій, зазначає: особовий склад налаштований рішуче і мужньо виконує поставлені перед ним завдання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору