Телерадіокомпанію «Рось» мають закрити до 15 листопада

28 серпня 2015, 09:49

11898652_774160966026310_4704471491058941208_n

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписав накази про припинення діяльності всіх ОДТРК. Їх буде приєднано до публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Така ж доля спіткає і Черкаську обласну державну телерадіокомпанію «Рось», інформує Громадське ТБ: Черкаси.

Генеральний директор ЧОДТРК «Рось» Михайло Калініченко уже повідомив керівництво підрозділів про зміни:

– Нам треба припинити діяльність до 15 листопада цього року. Ми працюємо над виконанням наказу, щоб повноцінно перейти на суспільне телебачення і радіомовлення, – каже Михайло Михайлович. – У результаті приєднання буде значно підвищена якість програм суспільного мовлення. Також збільшаться можливості наших підрозділів.

За словами керівника, скорочення штату буде несуттєвим.

– У суспільному мовленні залишиться працювати більшість наших працівників. Відповідно до закону «Про суспільне телебачення і радіомовлення України», діятиме не менше трьох каналів радіомовлення і не менше двох телемовлення. Тобто буде суспільно-політичний канал та культурно-освітній, – пояснив генеральний директор.

Нагадаємо, із січня 2015 року в Україні на базі національних теле- та радіокомпаній, обласних ТРК і телеканалу «Культура» має початися трансляція суспільного мовлення. Держава не визначатиме програмну політику, а суспільні медіа слугуватимуть інтересам громадян.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору