Там машини “літають”, – містяни вимагають встановити «лежачих поліцейських» на вул. Нечуя-Левицького

30 листопада 2017, 14:08

Жителі вулиці Нечуя-Левицького у Черкасах, вже вкторе просять встановити на дорозі «лежачих поліцейських». Виконавчий комітет Черкаської міськради вже погодив прохання містян, але справа й досі не зрушилася з місця.

За словами секретаря комітету самоорганізації мікрорайону "Яблуневий" Галини Шаншури, гальмує процес КП ЧЕЛУАШ. Про це вона розповіла депутатам на сесійному засіданні.

Пані Галина зазначила, що нині вулиця Нечуя-Левицького заасфальтована.

- І тому на вулиці почався інтенсивний рух. КСН звернувся до міськради із проханням встановити «лежачі поліцейські». Виконком прохання погодив і дав доручення Департаменту ЖКК, який, відповідно, звернувся до КП ЧЕЛУАШ, щоб встановили обмежувальні елементи. Але в ЧЕЛУАШ дали відповідь, що цього року на вулиці Нечуя- Левицького обладнувати "лежачих поліцейських" ніхто не буде, - обурилася жінка.

Вона також наголосила, що на вулиці, де немає ні пішохідних зон, ні тротуарів, знаходиться школа та дитячий садок.

- Всі йдуть пішки, а поруч "літають" машини. Давайте не будемо чекати ще одного трагічного випадку, щоб потім не влаштовувати день жалоби. Краще зараз це зробити, - сказала Галина Шаншура.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до керівництва комунального підприємства, щоб це питання взяли на контроль.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору