Черкаський театр представив у Києві монодраму «Елеонора»

30 листопада 2017, 13:47

Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Тараса Шевченка представив у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка  монодраму «Елеонора», за п’єсою Ґіґо Де Кьяра зі сценічною версією Романа Віктюка та Сергія Проскурні. Головну роль у виставі зіграла Тетяна Крижанівська, повідомляє Міністерство культури України.

Виставу відвідали Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр культури України Євген Нищук, театральні критики, митці, колеги-актори.

Спеціально  для цієї вистави глядацькі ряди встановили прямо на сцені, тож присутні мали змогу подивитися на театр очами актора.

Вистава розповідає про Елеонору Дузе, італійську актрису, яка протягом свого сценічного життя встигла втілити десятки ролей у п’єсах та інсценізаціях письменників усього світу. Практично на всіх континентах її їм’я вимовлялося з шаною. Її остання ніч у Пітсбурзі – це квінтесенція прожитого і пережитого, крізь призму зіграних ролей.

- Ми побачили сповідь акторської долі, яка є дуже близькою не лише для митців, а й для кожного, хто присвятив своє життя окремій справі. Це дуже глибока тема і майстерність Тетяни Крижанівської лише підкреслила ті надзвичайно важливі речі, про які кожен з нас забуває, повністю віддаючи себе улюбленій справі- сказав Євген Нищук після перегляду вистави.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору