Ситуація напружена, – керівництво області звернулося до Прем’єр-міністра через Обленерго (документ)

14 грудня 2017, 14:00

Обласна влада звернулася до Прем‘єр-Міністра України Володимира Гройсмана та голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна щодо ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго», повідомляє прес-служба підприємства.

Відповідні листи надіслані 13 грудня. У них зазначено, що заборгованість із заробітної плати черкаським енергетикам сягає 97,7 млн грн. А на ліквідацію наслідків снігопаду 10 грудня підприємство витратило понад 3 млн грн. В умовах погіршення погодних умов та розпочатого опалювального сезону існує реальна загроза відключень електроенегії, аварій тепломереж тощо. Крім того, у області працюють 25 хімічних підприємств, перебої в роботі яких можуть стати причиною забруднення навколишнього середовища та введення надзвичайної ситуації.

Так, до керівника ДСНС звернулися із проханням вжити заходи щодо техногенної безпеки регіону, до глави Уряду - з проханням виділити підприємству 50 млн грн для запобігання виникнення надзвичайної ситуації.

Ситуація в колективі залишається напруженою, третина фахівців звільнилася. Нинішній стан підприємства неодмінно призведе до енергетичного колапсу, попереджають в Обленерго.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору