На мосту через Дніпро продовжуються роботи із підготовки до влаштування шару гідроізоляції на лівому проїзді

14 грудня 2017, 14:06

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації цього тижня розпочали роботи із підготовки до влаштування шару гідроізоляції на лівому проїзді.

Працівники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» зачищають шар бетону для нанесення шару гідроізоляції. Окрім того, на мосту тривають роботи із армування і бетонування тротуару, закінчуються роботи із влаштування бортового каменю. За сприятливих погодних умов, роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на лівому проїзді мосту продовжаться наступного тижня.

На автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 24+236 – км 25+440 (від межі міста Черкаси до мосту) підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація» закінчено роботи із влаштування верхнього шару ЩМА.

Також проводяться роботи із встановлення нового оцинкованого бар’єрного огородження типу «Євроформат» та підготовчі роботи до нанесення тимчасової дорожньої розмітки.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Станислав сказав:

хоть кто нибудь расскажите когда откроют мост в Черкассах

Иннокентий сказав:

когда утром можно проехать по мосту на Золотоношу?

Вгору