Чи святкуватимуть День закоханих черкащани? (опитування)

13 лютого 2018, 15:19

14 лютого жителі міста відзначатимуть День Святого Валентина. Наскільки це свято є важливим та потрібним для мешканців Черкас, що закохані зазвичай дарують одне одному, «Нова Доба» запитала у перехожих.

Денис Кузнєцов, 27 років, продавець:

«День Святого Валентина я святкую завжди. Я вважаю це вже традицією, тому що мої батьки також постійно його відзначають. Свою половинку обов’язково привітаю, хоча поки ще не вирішив як саме, але це точно буде щось незвичайне. Від неї очікую чогось не менш цікавого».

Юлія Лещук, 32 роки:

«День закоханих я звичайно святкую, тому що це свято і для жінок, і для чоловіків незалежно від віку. У мене дитині п’ять років, але ми разом купували валентинки, тому що навіть у нього вже є свої «наречені». Безумовно це свято повинно бути і надалі, тому що зараз непростий час для нашої країни і людям не вистачає яскравих моментів та чогось незвичайного. Особливо це важливо для пар, які вже разом дуже довго і такі приємності допомагають зберегти почуття, зробити приємно своїй коханій людині. Сама над подарунком ще не думала, але впевнена, що це буде щось грандіозне, тому що я ніколи не дарую якісь банальні речі. Головне все робити з творчим підходом. Від чоловіка не очікую нічого, все що потрібно він мені дарує і в будні, але впевнена, щось цікаве він вигадає».

Сергій Мамочка, 44 роки:

«Дуже люблю це свято і завжди його святкую. Вважаю, що всім потрібно його відзначати, адже це приємні емоції та почуття, яких у повсякденний час дуже не вистачає. Свою половинку ще не обрав чим здивувати і від неї також нічого не очікую, бо вона для мене головний подарунок. Хочу, аби і всі інші самотні люди у цей день знайшли свою споріднену душу, це і буде найкращим дарунком».

Володимир Данилов, 30 років, фотограф:

«День Святого Валентина не святкую, тому що поки не маю коханої людини, але добре до нього ставлюся і сподіваюся її знайти. Це традиція, яка проводилася роками, тому її не можна забувати. Людям приємно отримувати дарунки, цей день як щось особливе для усіх. Приємний подарунок, на мою думку, не обов’язково повинен бути оригінальним чи особливим. Це можуть бути і звичайні цукерки або ж проста валентинка, навіть зроблена власноруч. Головне, щоб вони дарувалися щиро та з коханням».

Анастасія Антонець, 22 роки, вчитель:

«Це свято завжди асоціюється у мене з купою валентинок і закоханими парами. Завжди його з нетерпінням чекаю і святкую, хоч пари і не маю. Але насправді значення чого свята для мене не тільки в тому що його потрібно святкувати в парі, а в тому, щоб кожна людина могла поділитися своїм коханням з усім світом. І неважливо, чи то любов до батьків , чи до домашнього улюбленця».

Тетяна Алєксєєва, 18 років, студентка:

«Для мене такого свята не існує. Можливо через те, що у мене ще не було серйозних стосунків, я не закохувалася, або це справді не така вже й важлива дата. Я вважаю, що так думає кожна людина, яка буде святкувати День Закоханих у компанії себе та кішки. Але мені подобається спостерігати за людьми під час передсвяткових турбот. Як вони обирають валентинки, подарунки для своїх половинок. У мене ж немає відчуття свята, це сумно».

 

Вгору