До суду направлено обвинувальний акт по факту вбивства жителя Умані

13 лютого 2018, 14:50

9 лютого 2018 року Уманською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області обвинувальний акт відносно раніше судимого 39- річного чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в грудні 2017 року в місті Умані, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно та цілеспрямовано, в ході конфлікту, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з 41-річним чоловіком, який переріс в бійку, з метою заподіяння смерті останньому, усвідомлюючи протиправність своїх дій, злочинець наносив чисельні удари потерпілому, внаслідок яких настала смерть чоловіка. Відносно зловмисника обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкцією ч.1 ст.115 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

За інформацією Уманської місцевої прокуратури

Вгору