Судитимуть банду черкащан, які через “Шлях” переправляли чоловіків за кордон

15 серпня 2023, 18:34

У Черкасах судитимуть членів організованої групи, яка займалася незаконним переправленням осіб, які підлягають мобілізації, через державний кордон. Виїзд для охочих організували через систему "Шлях".

За даними слідства, троє чоловіків організували незаконну схему усунення перешкод в перетині державного кордону, включаючи осіб призовного віку до Єдиного комплексу інформаційних систем «Шлях» за винагороду в сумі 2 500 доларів США.

Правоохоронці задокументували щонайменше чотири випадки безпідставного внесення даних до системи «Шлях»  щодо військовозобов’язаних чоловіків, які виїхали за межі України і назад не повернулися.

Судом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, яку в сумі 615 тисяч гривень було внесено.

Однак учасники організованої групи належним чином не виконували обов’язки, не з’являлися на виклики до прокурора, у зв’язку з чим заставу звернуто в дохід держави.

Наразі підозрюваним визначено нову суму застави в розмірі 1 млн грн, у разі несплати якої запобіжний захід їм буде змінено на тримання під вартою.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору