Суд залишив під вартою підозрюваних у вбивстві Сергієнка

26 вересня 2018, 12:58

Суд залишив під вартою підозрюваних у вбивстві Сергієнка

У вівторок, 25 вересня, в Соснівському районному суді міста Черкаси відбулося чергове засідання по справі закатованого і вбитого корсунського журналіста Василя Сергієнка, пише "ВиЧЕрпно".

У ході судового засідання, підозрювані у вбивстві та викраденні журналіста просили замінити їм міру запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт, пообіцявши відвідувати судові засідання з цієї справи. За словами адвоката підозрюваного Віктора Горбенка, його підзахисний перебуває у СІЗО 3 роки, а за законом Савченко — 6.

- Найвиша міра покарання для мого підзахисного 10 років позбавлення волі. Тобто, він майже відсидів найвищий термін покарання, — зауважив адвокат Горбенка.

Суд залишив під вартою підозрюваних у вбивстві Сергієнка

Дружина ж загиблого журналіста вважає, що неправильно відпускати з-під варти навіть тих, хто підозрюється у викраденні, адже вони викрали і катували її чоловіка за гроші.

У свою чергу захисниця Максима Русіна і Валентина Завражина, які відпущені під заставу, а також Романа Недибалюка, зауважила, що її підзахисні не катували і не вбивали Сергієнка і в цьому на суді не зізнавалися.

Зрештою, суд не пристав на клопотання підозрюваних і продовжив їм термін тримання під вартою ще на 60 діб.

Нагадаємо, що суд продовжив термін тримання під вартою чотирьом обвинуваченим у справі Сергієнка.

Обвинуваченим було продовжено термін тримання під вартою на 30 діб (усі вони мали пробути за гратами до 20 вересня 2018 року). Ухвалу Соснівського районного суду м. Черкаси в частині повернення прокурору обвинувального акту для усунення недоліків було скасовано та повернуто для нового судового розгляду в суді першої інстанції.

Вгору