Черкаські кінологи шукають зниклу на Кіровоградщині дівчину

26 вересня 2018, 13:31
Черкаські кінологи шукають зниклу на Кіровоградщині дівчину
Протягом 30 днів поліція Кіровоградщини не припиняє пошуків зниклої на території селища Суботці після святкування Дня Незалежності 17-річної Діани Хріненко. Щоб знайти дівчину до операції залучено кращих собак з кінологічних центрів Черкас, Одещини, Дніпра та Запоріжжя. 

Про це інформує Укрінформ.

За інформацією речниці ГУНП в Кіровоградській області Віталіни Бевзенко, з дня початку пошуків і по сьогодні до роботи було залучено 1563 працівники поліції.

- Ними було обстежено 3 тис. 245 гектарів території. Проведений побудинковий обхід 1142 будинків селища та опитано 2950 жителів. Обстежено 12 водойм, 72 кілометри лісосмуг та 570 гектарів лісу. За інформацією слідчих, на сьогодні призначено 42 експертизи по цій справі», - повідомила Бевзенко.

Як написав на своїй сторінці у Facebook  заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін, дівчина вночі поверталася додому з місцевої дискотеки, по дорозі розмовляла по телефону. Раптом розмова перервалася і дівчина почала просити про допомогу.

- Її знайомий співрозмовник каже, що розмова перервалася, потім... почув страшні слова: «Я стікаю кров'ю, зателефонуй батькам, я поряд». При виклику поліцією було встановлено місце нападу на дівчину, також виявлено її телефон. Огляд місця нападу вказує на скоєння відносно дівчинки тяжкого злочину, - пише Аброськін.

Начальник обласного ГУНП Роман Козьяков повідомив, що на сьогодні зібрані всі докази, які можуть нести суттєве значення для слідства і пошуки продовжуються. Правоохоронці не виключають, що трапилось вбивство, тому і було відкрито кримінальне провадження за цим фактом.

- У перший день пошуків нами було відпрацьовано територію та проведено додатковий огляд з метою вилучення корисних для слідства слідів. Був вилучений одяг ймовірних учасників злочину В рамках кримінального провадження були призначені експертизи, щодо вилучених з місця пригоди слідів посягання. Виявлений телефон та інші речі, які для слідства становлять інтерес. Саме по ним призначені молекулярні, генетичні, доктелоскопічні експертизи з метою ідентифікації та встановлення приналежності до певної особи зловмисника. На теперішній час оголосити про підозру комусь поки не можемо. Вся інформація, яка може нести суттєве значення для слідства, вже отримана, - повідомив Козьяков.

Черкаські кінологи шукають зниклу на Кіровоградщині дівчину

Начальник поліції додав, що найбільше відпрацьовувались місце пригоди та шлях руху дівчини, перевірялися люди, які знаходились на вулиці того вечора, мешкають на ній, а також особи, які певним чином можуть бути причетними до злочину. Встановлена велика кількість відвідувачів кафе, у якому була Діана (за інформацією В'ячеслава Аброськіна 176 осіб).

- Коли буде знайдене тіло, то ті фактичні докази нам в певній мірі дадуть велику впевненість, щодо особи, яка скоїла злочин. Це якщо йти по версії вбивства, але всі ми надіємось, що дівчина жива, - додав Козьяков.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору