Суд визнав винним міського голову одного з райцентрів Черкащини у правопорушенні, пов’язаному з корупцією

30 вересня 2016, 14:39

244448Прокуратурою області належно, принципово та в повному обсязі забезпечено участь в суді апеляційної інстанції при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно міського голови одного з районних центрів області.

В порушення антикорупційного законодавства посадовець органу місцевого самоврядування використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, скасував організаційно-розпорядчий документ міської ради, чим створив перепони при оскарженні представником міської ради судового рішення, прийнятого на користь міського голови. Своїми діями останній прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Постановою апеляційного суду Черкаської області 28.09.2016 рішення суду першої інстанції від 30.08.2016, яким провадження по справі закрито у зв’язку з відсутністю події вказаного правопорушення скасовано, а міського голову притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі  5 100 грн.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору