Суд визнав легітимною “канівську сесію”

18 січня 2020, 19:04

Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги Олександра Радуцького у справі за його позовом до Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка про визнання дій протиправними, визнання нечинними рішень. Про це повідомляє "Дзвін"

Підставою для подання вказаного позову слугували обставини встановлення кворуму та голосування депутатів Шадловського М. В., Цегвінцевої А. В., Чорнобіль Т. А., Косяка В. П. та Скорика М.Г. (яких Радуцький вважав відкликаними) під час 57 позачергового пленарного засідання ІІ сесії Черкаської міської ради, що відбулось у Каневі 22 серпня 2018 року.

Як повідомили у департаменті управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради, апеляційний суд, погодившись із позицією суду першої інстанції відмовив Олександру Радуцькому у задоволенні позовних вимог, оскільки пленарне засідання сесії Черкаської міської ради, проведено на законних підставах, а депутати, яких Радуцький вважає відкликаними, мали право брати участь у голосуванні.

Коментарі

Вгору