Нардеп просить виділити кошти на житло для черкаських військових

03 жовтня 2014, 13:58

1

Народний депутат України Віталій Іляшенко вимагає завершити будівництво єдиного на всю Черкаську область будинку для військових, та заселити в нього 60 сімей військовослужбовців.

За словами нардепа, у Черкасах ще 1997 року, за замовленням Міністерства оборони України, розпочали будувати багатоповерхівку, призначену для родин військових.

-        Це будинок на 129 квартир на вулиці Котовського, 97/3, - зазначає Віталій Іляшенко. – На об’єкті вдалося звести вісім із десяти поверхів у двох під’їздах, а це вісімдесят відсотків першої черги. Та на цьому будівництво повністю зупинилося і упродовж останніх трьох років на об’єкті взагалі нічого не робили. Більше того - саме будівництво навіть не було законсервованим, як того вимагають будівельні норми.

Віталій Іляшенко переконаний, що сьогодні в силах держави довести до стовідсоткового завершення хоча б першу чергу будівництва. Для цього необхідно близько 13 мільйонів гривень.

-        Саме така сума потрібна для того, щоб звести дев’ятий та десятий поверхи, зробити дах і повністю здати в експлуатацію два під’їзди, - говорить нардеп. – Таким чином, ми забезпечимо новим житлом більше 60 родин військовослужбовців.

Також він додає, що чим більше зволікати із відновленням робіт на довгобуді, тим більшу суму коштів доведеться виділяти згодом. Бо ж кожна «зимівля» об’єкту автоматично збільшує витрати на нього. Тим часом вже зараз житла в Черкаській області потребує понад тисячу військовослужбовців. А довгобуд у Черкасах – це єдиний новий будинок в області, призначений для військових.

-        Зрозуміло, що навіть завершивши будинок повністю, ми не закриємо потребу всіх військових та їх сімей. Але хоча б забезпечимо житлом частину людей, - додає нардеп. – Тому я звернуся до міністра фінансів Олександра Шлапака та до міністра оборони України Валерія Гелетея, аби вони забезпечили термінове фінансування для завершення першої черги будівництва. А також прошу їх проконтролювати ці кошти.

Народний депутат переконаний, що нове житло – це хоча б невелика компенсація родинам, які втратили на війні рідних, та винагорода за відвагу військовим, які зараз боронять країну від ворога.

-        Вручення ключів від житла – значно краще будь яких слів вдячності, - вважає депутат.

Поділитись

Коментарі

Вгору