Суд не позбавив батьківських прав матір зґвалтованої 8-річної дівчинки

25 січня 2017, 23:46

Матір зґвалтованої 8-річної дівчинки не позбавили батьківських прав. Відповідну справу щодо Лариси Педан із села Чорнявка мали розглядати у обласному апеляційному суді, втім, через хворобу головуючого, засідання перенесли, пише vikka.ua.

Відстоювати доньку жінка прийде вже 7 лютого і наполягає – малу любить, постійно навідує у дитбудинку. Причин відбирати дитину, мовляв, немає, адже та всім забезпечена. І сама сумує за ненькою.

Нагадаємо, наприкінці літа 8-річну дівчинку після алкогольного застілля зґвалтував коханець її матері. Поки сама жінка, нібито, спала напідпитку. За поміччю дитина побігла до бабусі та тітки, які й звернулися до поліції та відповідних служб. Відтоді дівчинка у притулку, чоловік – під слідством, а Чорнявська сільрада ратує за позбавлення Лариси Педан батьківських прав. Втім, райсуд став на сторону жінки. На що позивачі подали апеляцію.

Водночас у сільській раді рішенням суду про відмову позбавляти жінку батьківських прав незадоволенні  та називають його необґрунтованим.

Коментарі

Вгору