Суд не позбавив батьківських прав матір, на очах якої зґвалтували дитину

21 січня 2017, 11:07

239321-424x254

Виконавчий комітет Чорнявської сільської ради звернувся до Черкаського районного суду, щоб позбавити батьківських прав матір, на очах якої постраждала 8-річна дівчинка -  її згвалтував місцевий житель. Однак суд відмовив у задоволенні позивних вимог.

«Ще задовго до цієї події, упродовж тривалого часу представниками виконавчого комітету Чорнявської сільської ради вживались всі можливі заходи з метою збереження права вказаної дитини зростати під опікою своєї матері та налагодження ситуації, яка склалась у сім’ї. Проте, систематичні заходи контролю та профілактики не принесли бажаних результатів. Мати продовжувала зловживати алкогольними напоями та ухилялась від належного виконання батьківських обов’язків. Внаслідок чого, виконавчим комітетом прийнято рішення про відібрання дитини від матері, у зв’язку із загрозою її життю та здоров’ю» - зазначають у виконавчому комітеті.

У сільській раді рішенням суду про відмову позбавляти жінку батьківських прав незадоволенні  та називають його необґрунтованим.

«У зв’язку з цим, виконавчий комітет Чорнявської сільської ради подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, яка на даний час, перебуває на розгляді у апеляційному суді Черкаської області. Сподіваємось, що рішення суду буде законним та справедливим, постановлене в найвищих інтересах дитини. Оскільки навіть найменша вірогідність повернення дитини у сім’ю матері лякає нашу громаду», - йдеться у зверненні виконавчого комітету Чорнявської сільської ради.

Нагадаємо, на початку вересня п’яний чоловік в селі Чорнявка у присутності матері згвалтував восьмирічну дічинку. Нападник місцевий, йому близько сорока років. Раніше судимий за крадіжку. Про матір селяни кажуть, що не раз чули, як вона знущалася над донькою, била її і душила.

Поділитись

Коментарі

Вгору