Орендар заборгував 45 тис грн за використання земель на Канівщині

26 січня 2017, 06:33

земля

Прокуратурою вивчено стан дотримання суб’єктами господарювання Канівського району вимог законодавства та умов використання земельної ділянки, отриманої через аукціон.

Встановлено, що товариство, зареєстроване в м. Черкаси, за результатами проведених Головним управлінням Держземагенства в Черкаській області земельних торгів, в кінці 2015 року отримало право оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 61 га. Призначалися вони для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, і розташовані в адміністративних межах Мартинівської, Пекарівської та Межиріцької сільських рад.

Умови використання землі були прописані у відповідних договорах. Проте, всупереч цьому, товариство до цього часу не зареєструвало договір оренди, не сплатило орендну плату, яка в річному обсязі становить 45 тис.грн., та не провело агрохімічне обстеження орендованої земельної ділянки.

Вказане є підставами для розірвання договору оренди землі.

А тому, заступником керівника Золотоніської місцевої прокуратури в січні до Господарського суду Черкаської області пред’явлено 4 позовні заяви про стягнення з вказаного товариства 45 тис.грн. боргу та розірвання договорів оренди землі.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури    

Поділитись

Коментарі

Вгору