Студенти ЧДТУ вшанували героїв-холодноярців

23 квітня 2015, 16:35

IMG_1043

У Черкаському державному технологічному університеті вшанували пам'ять борців за волю України – героїв Холодноярської республіки. До 95 річниці заснування республіки у фойє корпусу № 1 студенти провели просвітницький захід «І повіє огонь новий з Холодного Яру».

Захід відкрив проректор з гуманітарно-виховних питань, професор Валентин Лазуренко. Усі присутні переглянули відео, присвячене героям. Символічну пісню «Степ широкий» виконав першокурсник Олександр
Харченко. А на завершення охочі взяли участь у вікторині на знання істотних фактів про Холодноярську республіку.

Цієї весни виповнюється 95 років від створення Холодноярської бригади та Степової дивізії – легендарних добровольчих формацій, які взяли участь у всеукраїнському повстанні проти більшовицьких окупантів. Холодноярці під прапором, на якому було чітко виписано головну мету – «Воля України – або смерть» – впродовж чотирьох років мужньо вели боротьбу із більшовиками, - зазначають в університеті.

Поділитись

Коментарі

Svoboda сказав:

Що ж ти Валюша холодоноярівців при регіоналах не прославляв? Партія, членом якої ти був – не веліла?

Студент сказав:

В ЧДТУ вже років з три підряд проводяться такі заходи, які вшановують героїв Холодноярської республіки. Я навчаюсь на 4 курсі, беру участь у роботі Студради, тому ми і організовуємо такі заходи.

Gatyla сказав:

І що при ригах член партії регіонів Лазуренко вшановував на офіційному рівні Холодноярівців? Чи хоча б на не офіційному? Якщо і вшановував то хіба що таємно. В глибині своєї ригівської душонки.

випускник сказав:

Дякую за коментарі. Розвеселили… Мабуть вам відомо, що при ригах у ЧДТУ усе керівництво стало ригами… Мабуть також невідомо, що студентів ганяли на мітинги за яника… Якщо вже ви “за правду”, то пишіть про усіх, а не вибірково…

Студент сказав:

В ЧДТУ на хорошому організаційному рівні виховна робота була поставлена і при ригові Лезі і так само і при Качалі. Ми працюємо в Студраді з друзями вже 4-Й рік і задоволені роботою. А шановному хворому дописувачу під схованкою Свобода потрібно хоч трішки цікавитися життям Студради, аби писати такі непровірені речі. Я особисто про Холодноярську республіку в ЧДТУ дізнався в минулому році на круглому столі.

Вгору