Студент черкаського вишу з Гани розповів, як залицяються до дівчат в Африці

16 грудня 2017, 09:51

Фото: Артур Пріхно.

Жінкам краще дарувати коштовності, ніж квіти. Про це говорить Самюель Абоаг'є із Гани. Він уже рік живе в Україні. Навчається у Черкаському університеті імені Б. Хмельницького на юриста, пише Gazeta.ua 

"У нас не дуже популярно дарувати дівчині квіти. Краще зробити якийсь сюрприз, подарунок. Найкраще якісь коштовності – це цінують більше. У нас не прийнято займатись сексом із дівчиною на першому побаченні, відразу після знайомства. Хоча вечірки доволі схожі, ми також можемо танцювати, веселитись, випивати", - говорить Самюель.

Хлопець зустрічається із дівчиною-українкою.

″Ми познайомились, коли поїхали на екскурсію до Умані. Вона теж студентка, відразу мені сподобалась – дуже гарна дівчина. Ми завжди дуже весело спілкуємось, постійно сміємось. Вона лише трішки знає англійську, а я лише кілька слів українською. Ми розуміємо один одного без слів. Я не знаю, як у нас це виходить. А коли потрібно – користуємось перекладачем в інтернеті. Батьки знають, що я зустрічаюсь з українкою, і абсолютно нормально до цього ставляться. Батько кличе нас до себе, в Німеччину, де він працює, щоб познайомитись. Не маємо на це часу, поки триває навчання″.

В Україні для Самюеля неочікуваною стала масова схильність українців до куріння.

″Коли я приїхав, здивувався – у вас так багато людей смалять. На вулиці, на зупинці, в парку. Це дивно для Гани. У нас дуже мало людей смалять, бо цигарки дорогі. Гана відома в Африці своєю гостинністю. В Україні теж досить привітні люди. У нас, як і тут, допомагають на вулиці тим, хто цього потребує, поступаються місцем у транспорті″.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору