Старікова ініціювала створення аптек у Дахнівці та Геронимівці

30 квітня 2014, 10:38

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Старікова буде сприяти створенню аптечних пунктів у Дахнівці та Геронимівці. З таким проханням вона звернулась до Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація» під час координаційної наради в облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– До мене неодноразово звертались жителі мікрорайону Дахнівка із проханням посприяти у створенні хоча б одного пункту продажу ліків, адже доводиться за елементарним обезболюючим їхати у сусідній населений пункт, – розповіла про невдоволення громадян Наталія Старікова. – Така ж ситуація і в Геронимівці.

Наталія Володимирівна звернулась до підприємства «Фармація», яке серед аптечних комунальних підприємств в області є найпотужнішим, адже до його складу входить 2 аптечні бази, 60 аптек та 50 аптечних пунктів. Вона зазначила, що під аптеки вже знайдено приміщення, тому попросила не зволікати з організацією їх облаштування під пункти продажу лікарськими засобами. У разі якщо знайдені приміщення не відповідатимуть ліцензійним умовам, було рекомендовано оперативно знайти інші приміщення із необхідними умовами.

Довідково:

На території Черкаської області здійснюють діяльність 213 суб`єктів, які торгують лікарськими засобами. З них 186 – приватних, 27 – державних. В сільській місцевості здійснюють діяльність 153 аптеки (77 – приватних, 76 – державних); 52 аптечних пункти (28 – приватних; 24 – державних).

Поділитись

Коментарі

Вгору