Мамалига веде своїх кандидатів на вибори до міської ради

30 квітня 2014, 10:44

 

Партія «Екологія та соціальний захист» виснула свій список та мажоритарників до Черкаської міської ради, інформує Vechirka.net.

- Ми розумiємо, що найголовнiшою проблемою Черкас є вiдсутнiсть ефективної, професiйної та патріотично налаштованої влади, яка переймалася б проблемами черкащан та працювала задля їх вирiшення. Саме це є основною причиною виникнення вcix комунальних негараздiв та зниження рівня комфортності життя черкащан. Команда, яка разом зі мною йде на вибори, змінить систему управління містом, побудувавши її за європейським зразком. Влада має стати професійною та вiдповiдальною, а кожен чиновник має усвідомити, що його роль — служити громаді, а не навпаки. І кожен чиновник та депутат буде вiдповiдати за це своєю посадою та свободою, – хвалить свою команду Володимир Мамалига.

«Екологія та соціальний захист» представили сімнадцятьох кандидатів по одномандатних мажоритарних округах. Серед них – директор ДП НКПНВ-філія ЧРКПНВ Володимир Абраменко, начальник управління ДП «Укрекоресурси» Анатолій Прокопов, начальник служби у справах дітей Черкаської РДА Тетяна Момоток, директор ПП «АТД» Сергій Онищенко та інші. До п’ятірки списку потрапили Володимир Мамалига, Валерій Воротник, Володимир Абраменко, Анатолій Прокопов, Юрій Земляков – усього тринадцять осіб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору