ПриватБанк буде працювати всі травневі свята

30 квітня 2014, 10:33

ПриватБанк буде обслуговувати своїх клієнтів - жителів Черкащини - протягом усіх святкових днів.

Як повідомили в банку, незалежно від свят отримати всі необхідні послуги - перекази, платежі, погашення кредитів та інші послуги - можна через банкомати і термінали ПриватБанку, адресу яких можна знайти на сайті privatbank.ua/map. Без свят, перерв і вихідних працює Інтернет-банк Приват24 і мобільні додатки П24, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, поповнити депозитний рахунок і багато інших послуг. А ще, оновлений додаток “Фотокаса”, який дозволяє сплатити будь-який рахунок, лише сфотографувавши його через додаток і, протягом 15 хвилин, рахунок оплачений без будь-яких комісій!

В період травневих свят, в разі необхідності особистої консультації, клієнти ПриватБанку зможуть отримати банківські послуги в чергових відділеннях ПриватБанку в Черкасах, м. Умань та м. Сміла:

Уманське відділення № 7, вул.П.Комуни, 31;

Перше Смілянське відділення, вул.Леніна, 35.

В Черкасах працюватиме 4 черговіх відділення за адресами: бульв. Шевченка, 207 (в приміщенні Дома Торгівлі), бульв. Шевченка, 305, Г.Сталінграду, 34(в приміщенні ТЦ Дніпроплаза), вул. Сумгаїтська. 24.

Графік роботи чергових відділень ПриватБанку у вихідні та святкові дні з 9-00 до 16-00 без перерви.

В цих відділеннях також допоможуть встановити мобільні додатки, нададуть консультації та рекомендації що до ефективного їх використання і разом із Вами проведуть навчалні транзакції.

Нагадуємо, що для вашої зручності в м. Черкаси працюють 7 зон цілодобового обслуговування, де можна самостійно отримати необхідні банківські послуги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору