Стало відомо, хто очолив три школи у Черкасах після скандального конкурсу

20 серпня 2022, 10:51

У Черкасах закінчився конкурс на посади трьох директорів шкіл. Відтак школою №34 керуватиме Валентина Козій, ФІМЛІ очолить Юрій Зімнін, а школою №6 залишається керувати Андрій Горай.

Голова комісії Тетяна Скорик в коментарі для "Про все" запевняє, що всі конкурсанти зуміли набрати високі бали й захистити плани розвитку навчальних закладів.

"Кожен з них підійшов індивідуально до принципу роботи своєї школи, - пояснює Скорик. - Кожен з навчальних закладів особливий. Вони визначили стратегічні завдання, аби розвивати сильні сторони і подолати слабкі. Комісія залишилась задоволеною тим, як директори бачать розвиток своїх шкіл".

Конкурс на посаду очільників шкіл відбуваються щоразу, коли у директора закінчується контракт. Той, хто вперше переміг, призначається керувати школою на 2 роки. Якщо і вдруге, то залишається на 6 років.

Нагадаємо, цього року конкурс став скандальним через відмову комісії приймати документи черкаського освітянина Олексія Юріна. Підставою стала відсутність сертифіката про рівень володіння державною мовою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору