Стало відомо, де розмістять оскандалену стелу “Я люблю Черкаси”

19 січня 2017, 09:47
Стела може розташуватися за русалонькою. Фото: mandrivnic

Стела може розташуватися за русалонькою. Фото: mandrivnic

Стелу "Я люблю Черкаси" планують розмістити за озером із русалонькою.

Про це розповів керівник комунального підприємства "Дирекція парків" Володимир Стойко, пише Інфоміст.

За його словами, підприємство подало до бюджету розвитку пропозицію щодо створення проекту встановлення стели вартістю 120 тисяч гривень.

– Під час виготовлення проекту слід врахувати вагу об’єкта для майбутнього фундаменту, висоту (кожна літера – до 2 метрів у висоту). Потрібно прорахувати, щоб цей напис був безпечним, – пояснив таку вартість проекту Стойко.

stela-1024x718Він також зазначив, що визначення місця біля озера – попереднє.

– Якщо подивитися верхній ряд лавок, за цими лавками ідеально розміститься напис. За ним буде сосновий бір, а попереду буде оця велика ділянка біля озера, – перепопів директор комунального підприємства.

стела5-424x283Володимир Стойко також відкинув ідею, яка озвучувалася раніше, щодо встановлення стели на місці фейсволу. За його словами, після докладного вивчення цього питання з’ясувалось, що майданчик занадто малий для неї.

Водночас літери та серце іміджевої композиції повністю виготовлені та зберігаються на території однієї з баз Черкас. Вага однієї літери понад 400 кг, а серця – близько 500. Розміри теж досить значні: літери двометрові, а серце 2,5 метри.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Якого дiдька тулити двометровi лiтери до Русалки??? Таке враження, що люди геть не думають, що роблять. Вiдчепiться вже вiд того парку та встановiть цю горе-стелу у скверi “Юнiсть”, вона хоч якось прикрасить сквер.

Вгору