Спортивні 60: золотоніський стадіон відзначив свій ювілей

17 червня 2019, 08:05

У суботу, 15 квітня, золотонісці зібралися на районному стадіоні "Колос" з нагоди відзначення його 60-річчя. Ювілей співпав із відкриттям особисто командної першості Золотоніського району з легкої атлетики, присвяченої пам'яті загиблого в АТО Сергія Єпіфанова, який героїчно загинув під Маріуполем 14 червня 2014 року. На захід зібралися спортсмени, представники місцевої влади та люди, які допомагали розбудовувати спортивну галузь району.

Про стадіон місцеві говорять з ностальгією – скільки матчів за цей час тут було зіграно, скільки поразок і радощів, скільки надій, розчарувань та хвилювань було тут пережито... А скільки поколінь людей виросло, граючи і займаючись тут спортом.

Стадіон побудували на місці старого іподрому в 1958-1959 роках. На той час він представляв собою зменшений варіант нинішнього: футбольне поле з біговою доріжкою та насипом з двох сторін, на якому було встановлено лави для вболівальників.

На початку двохтисячних стадіон знову почав оживати.  Місцева футбольна команда почала брати участь у обласній першості. Традиційними стали районні фінальні змагання «Найспортивніше село». Ще один новий етап розпочався після Революції Гідності. За останні 4 роки в оновлення стадіону було вкладено коштів більше, ніж за попередні десятиліття. Зокрема, було повністю реконструйовано адміністративну будівлю, придбано комп'ютери і озвучення, зроблено комфортні роздягальні, душові і автономне водопостачання, встановлено електронне табло. Місцева команда успішно виступає в обласній першості.

Окрім відзначення призерів сьогоднішніх змагань, ювілейною медаллю ''60 років стадіону'' нагородили дружину Сергія Єпіфанова Лілію, подякувавши їй за подвиг чоловіка.

Серед запрошених був і нардеп 8-го скликання Владислав Голуб. За 5 років роботи у Верховній Раді йому вдалося зробити немало для розвитку спорту, в тому числі й на Золотоніщині. Зокрема, він підтримував місцеві команди, які з успіхом виступають на різного роду змаганнях. Крім того, стадіон отримував кошти на поліпшення матеріально-технічної бази.

Звертаючись із вітальним словом, Владислав Голуб висловив подяку директору «Колосу» Олександру Буту і колективу працівників  за величезний внесок, який вони зробили  в розвиток стадіону.

- Дивлячись на те, в якому стані зараз стадіон, я пишаюся працівниками, які ним опікуються. Як голова Федерації футболу Черкащини можу стверджувати, що ваш стадіон є одним із кращих у області. Нехай його прославлятимуть на всю Україну завзяті команди-переможці.

Не обійшлося без подарунків і сьогодні: представниця ГО «Форум розвитку Черкащини» вручила керівництву стадіону сертифікат на 30 тисяч гривень для покращення його матеріально-технічної бази.

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору