У Черкасах стає все популярнішою екзотична флай-йога (відео)

17 червня 2019, 10:17

Флай-йога - тренування в польоті просто неба, коли люди в гамаках копіюють тварин і виконують дивовижні вправи. Такі польоти допомагають черкащанам поправити здоров'я і самопочуття. Про це повідомляє "Сегодня".

Серед захоплених флай-йогою - люди різного віку і комплекції. Так, Валентині - за 50, а вправи вона виконує з молодечим захопленням. Її ровесниця вже з легкістю робить заплутану зв'язку, хоча ще півтора року тому про таке і не мріяла.

- Перш за все, звичайно, було складно, нічого не виходило. А потім все краще, краще і краще, - зізналася черкащанка Антоніна Луцька.

- Можна починати в будь-якому віці. Це я розумію зараз, я навіть дуже шкодую, що я раніше цим не займалася, - заявила її колега Валентина Іщенко

Багато вправ у флай-йозі копіюють звички тварин: кажана, метеликів, птахів. І новачкам без допомоги тренера "крила" відразу ж не розправити.

Цей вид йоги - суміш повітряної акробатики і йоги. Гамаки висять  півметра від землі і з'являється відчуття польоту. Тренер Марія переконує, що такі вправи корисні всім.

- Флай-йогою можна займатися як чоловікам, так і жінкам. Вона допомагає розвинути гнучкість як всього тіла, так і гнучкість хребта. А хребет - це наше здоров'я, наше довголіття, - запевнила тренер Марія Гожая.

Карина і Олександр Попови ходять на тренування тільки вдвох. Сміючись, вони пояснюють, що спільні польоти в гамаках зміцнюють їх шлюб.

- Дуже добре, вправи навпаки зміцнюють стосунки. Разом ходити - насправді класно, - зізналися черкащани.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору