Спортсмени з Черкащини представлятимуть Україну на Юнацьких Олімпійських Іграх

29 серпня 2018, 17:12

Сьогодні в Черкаській ОДА відбулася зустріч спортсменів Черкащини, їхніх тренерів з очільниками області. Було озвучено головні спортивні здобутки області та результати виступів черкаських спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Також було повідомлено, що цього року збільшилася до 20 осіб кількість спортсменів-стипендіатів та про те, що сума стипендії цьогоріч значно збільшиться.

— Ми співпрацюємо із Федераціями, які культивують Олімпійські та неолімпійські види спорту на території Черкащини. Відповідно до цих запитів, ми щоквартально збираємося на діалог, отримуємо запити, опрацьовуємо їх і звертаємося до різних інстанцій щодо напрацювань, які можливо реалізувати на території Черкаської області. З тих, що були реалізовані на попередній сесії та відповідно відбулися комісії – збільшення суми стипендії, яка на сьогодні дорівнює мінімальній заробітній платі. Збільшилася кількість стипендіатів серед олімпійських і неолімпійських видів спорту, а також спортсменів з інвалідністю, — розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Серед інших спортивних здобутків Черкащини є те. що тут створено команду спортивного резерву.

— На Черкащині сприяють розвитку фізичної культури та спорту, відбуваються системні зміни в цій галузі. Вже зроблено крок до створення команди резервного спорту. Так, Черкащина увійшла до п’ятірки областей України, де є ці команди. Сподіваємося, що наступного року розширимо команду до 10-ти осіб, – повідомив голова відділення НОК України у Черкаській області Андрій Більда.

Також до досягнень належить і участь трьох черкаських спортсменів у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, які відбудуться в жовтні цього року в Буенос-Айресі. Ліцензію на участь в цих змаганнях вибороли представники 14-ти країн Європи.

– Ми переконані, що ці змагання стануть першою сходинкою до нагород на Олімпійських іграх, – говорить заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, майстер спорту України Катерина Коваленко.

Вгору