“Наміру вбивати мене не мали”, – Павло Карась

29 серпня 2018, 17:48

На сьогоднішній прес-конференції депутат міської ради Павло Карась розповів деякі подробиці нападу на нього.

- На мене ввечері напало п'ятеро чоловіків в масках, зв'язали мені руки та стали погрожувати та ставити вимоги. Однією з вимог прозвучало - не балотуватися в мери. Іншою - перестати займатися політичною діяльністю, бо тебе замовили впливові люди, яким ти заважаєш. В іншому випадку мене погрожували відправити слідом за Гурою, розповів Павло Карась.

Невідомі мали при собі вогнепальну зброю, але відразу попередили, що наміру вбивати його цього разу не мають. Також Павло Карась не підтвердив інформацію про те, що в нього було викрадено готівкові кошти та автомобілі.

- Це все, що я можу сказати про інцидент. У всьому іншому ведеться слідство і я не можу нічого розповідати, - додав він.

Водночас на прес-конференції він розповів, що його подальша робота в КП "Черкаситеплокомуненерго" залежить від трудового колективу.

- Саме трудовий колектив повинен ухвалити рішення: вони далі будуть отримувати мізерну заробітну плату, ходити обідрані, їздити на техніці 30-тилітньої давнини і задовольняти інтереси поважних людей нашого міста, чи підприємство буде змінюватися і ставати сучасним із нормальною заробітною платою, нормальною технікою і нормальними умовами праці. Все залежить від трудового колективу і рішення цих людей, – зазначив Карась.

Також він повідомив, що сьогодні робота підприємства була частково заблокована, оскільки йому довелося відновлювати за змінювати електронні підписи та токени-доступів.

Сергей сказав:

Жаль что не уьили а труд колекиив эго поганой метлой гонит. А зарплаты транспорт это мерия не дает денег ведб мерии чктеподчиняеттся

Етюд сказав:

Мер… Який на… мер, насмішив. Дурень думкою багатіє. “Голубий ворішка”, яке з цих слів є основним- навіть не знаю.

Вгору